Naše služby

Vypratávanie až do holopriestoru. Postaráme sa o komplet vypratanie starého nábytku.

 

Vyžiadať cenovú ponuku

Vypratávanie bytov

Ponúkame Vám vypratávanie bytov, garáží, vypratávanie pivníc, povál, kompletné vypratanie nehnuteľnosti pred a po predaji, odvoz odpadu pred a po rekonštrukcii, vypratávanie priestorov po neprispôsobivých obyvateľoch, vypratávanie rodinných domov, vypratávanie kancelárií a skladov 7 dní v týždni.

V prípade záujmu o vypracovanie cenovej ponuky na vypratanie bytu nás prosím kontaktujte na telefónnom čísle  

Odvoz starého nábytku

Ponúkame Vám odvoz starého nábytku, odvoz starých postelí, skríň, odvoz kuchynských liniek, odvoz obývacích zostáv, kresiel, stoličiek, stolov, odvoz kobercov, odvoz jednotlivých kusov nábytku, skriniek, likvidácia šatníkov, likvidácia vstavaných skríň, botníkov, sedacích súprav, gaučov, likvidácia a prevoz ťažkých bremien (klavír, trezor atď..)

Ceny už od 25,- eur.

 

 

Odvoz stavebnej sute

Odvoz stavebnej sute pri rekonštrukcii, pri prerábke a po prerábke domu, bytu a nehnuteľnosti, odvoz vzniknutého odpadu pri kúpe a predaji nehnuteľnosti, odvoz sute pri prerábke kuchyne, kúpeľne atď. V prípade záujmu zabezpečujeme taktiež všetky búracie práce spojené s rekonštrukciou ( vybúranie bytového jadra, vybúranie kúpeľne, obíjanie starej dlažby, osekávanie kachličiek a obkladov, obíjanie omietky zo stien a stropov, búranie podlahy). Všetky služby poskytujeme bez príplatku za poschodie a bez príplatku bez výťahu.

Odvoz odpadu je možný aj v malom množstve, t.j. odvážame aj jednotlivé kusy nábytku. Všetok obalový materiál zabezpečujeme bezplatne, všetky upratovacie služby po odvoze odpadu sú samozrejmosťou.

 

Búracie práce, demontáž bytového jadra, rezanie panelu a muriva

 Búracie práce                                                                                Dohodou
 Demolácie                                                                                      Dohodou podľa množstva
 Rezanie panelu a muriva                                                          Od 15eur / meter
 Obíjanie omietok                                                                        Od 2.50 eur 1m2 v závislosti od podkladu, hrúbky a stavu
 Obíjanie dlažby a obkladov                                                     Od 3eur/m2
 Dosekávanie a drážkovanie                                                     Dohodou
 Vyberanie a demontáž zárubní                                              Od 10eur/ks
 Príprava bytu na rekonštrukciu                                             Dohodou
 Demontáž starých bytových jadier                                       120eur/kus
 Búranie umakartového jadra + odvoz                                 250eur/kus

Preprava a sťahovanie už od 30,- eur / služba (auto s vodičom)

Ponúkame prepravu a sťahovanie bytov, skladov a nábytku vozidlom Iveco Daily. Veľkosť ložnej plochy dĺžka = 4560cm, šírka = 1800cm, výška = 2080cm s nosnosťou do 1.5 tony v rámci Bratislavy a na celom území Slovenskej Republiky. Všetky ceny dohodou na základe bezplatnej obhliadky, resp. na základe telefonickej alebo mailovej objednávky. Cena už od 30,- eur za prepravu v rámci BA za auto aj s vodičom.

 

Ohľadom bližších informácií nás prosím kontaktujte na telefónnom čísle  0902 505 222  alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Ďakujeme