Vypratávanie bytov - triedený zber odpadu.

Ekologické vypratávanie bytov, vypratávanie garáží, vypratávanie skladov, vypratávanie pivníc, odvoz starého nábytku, odvoz stavebnej sute, triedený odvoz odpadu. Vypratávanie a odvoz starého nábytku v rámci Bratislavy, na západnom Slovensku a v širokom okolí.

Tel: 0902 505 222Mám záujem
Vypratávanie domov
Vypratávanie bytov
Odvoz odpadu
Z
Odvoz nábytku
Odvoz stavebného odpadu
Odvoz na skládku

Vypratávanie bytov, vypratávanie garáží, vypratávanie skladov,

Sme tu pre Vás…

+421902505222

V prípade záujmu o vypratanie Vášho bytu, odvoz starého nábytku, vypratanie nehnuteľnosti nás prosím kontaktujte na uvedenom telefónnom čísle, prípadne prostredníctvom kontaktného formulára. Ďakujeme pekne.

Kontaktujte nás a získajte nezáväznú cenovú ponuku zadarmo!

Hľadáte firmu na sťahovanie s profesionálnym prístupom a skúsenosťami? Neváhajte nás kontaktovať a rezervujte si termín sťahovania.

Naše služby

Vypratávanie bytov a priestorov

Vypratávanie bytov zabezpečujeme na kľúč, taktiež vypratávame starý nábytok už od jedného kusu. Byty vypratávame v meste Bratislava, v prípade záujmu prirodzene k spokojnosti zákazníka na celom území Slovenska. Do 70 km v okolí Bratislavy NEÚČTUJEME za km navyše za pristavenie vozidla.

Búracie práce (bytové jadrá, obklad, dlažba, omietka)

Zabezpečujeme búracie práce pre našich klientov až do stavu holobytu, obíjanie obkladov, obíjanie dlažieb, demontáž bytových jadier, vyberanie zárubní, obíjanie omietok, škrabanie starých náterov, škrabanie tapiet, demontáž linolea a rôznych typov podláh. Na SMS ako aj Na WhatsApp reagujeme prakticky okamžite.

Dovoz nábytku z nákupných centier, sťahovanie

Skúsený a zaškolený personál, ktorý Vám po dohode ochotne pomôže s naložením aj vyložením tovaru. (Službu prosíme hlásiť vopred).

Vypratávanie, garáží, pivníc

Upratovacie práce – pozametanie a umytie podláh v byte aj v spoločných priestoroch po práci ZADARMO pre každého zákazníka!

Odvoz odpadu

Volajte 7 dní v týždni, aj vo večerných hodinách. Na SMS ako aj na WhatsApp odpovedáme prakticky okamžite.

Preprava a sťahovanie

Výťahy obaľujeme kartónovým papierom, aby sa nepoškodili. ZŤP, dôchodcovia, školy, škôlky a slobodné mamičky zľavy 10%

Odvoz starého nábytku, postelí, skríň

Starý nábytok odvážame už od jedného kusu (kreslo, TV, stôl, stolička). V prípade potreby sa vieme dostať vozidlami aj do podzemných priestorov s maximálnou výškou iba 1,9 m

Dovoz stavebného materiálu (ytong, sadrokartón, atď..)

Dovoz akéhokoľvek stavebného materiálu zabezpečujeme z nákupných centier ako napr.: OBI, Hornbach, Gipsol, rôzne stavebniny,  Asko, KIKA, Sconto nábytok, Möbelix, IKEA apod.

!!!AKCIA!!! Preprava v rámci BA iba za 25,- eur !!!

!!!AKCIA!!! Ponúkame prepravu v rámci celej Bratislavy, všetky obvody iba za sumu 25 € vozidlom s nosnosťou 900 kg a rozmermi D = 2,4 m x Š = 1,3 m, V = 1,27 m, celková výška 1,9m. Akcia je platná iba v prípade, ak si zákazník zabezpečí naloženie aj vyloženia vozidla. V prípade záujmu naloženie aj vyloženie vozidla samozrejme vieme zabezpečiť aj my.